Vzdělávání

Realitní akademie České Společnosti Realitní

Realitní akademie České Společnosti Realitní přináší makléřům možnost zvyšovat si své vzdělání a kvalifikaci v oboru realit. Díky ní tak naši makléři získávají a prohlubují si své odborné znalosti i obchodní dovednosti, což vede k ještě profesionálnějšímu přístupu a v konečném důsledku ke spokojenému klientovi. Schopnosti dobrého obchodníka, perfektní znalost realitního trhu stejně jako odborné znalosti zahrnující potřebnou oblast práva, finančnictví a stavebnictví jsou totiž pro práci realitního makléře naprosto nezbytné. Každý náš makléř se vzdělává hned v několika vzdělávacích modulech.

Povinné vstupní školení pro začínající makléře, tzv. "rychlý start realitního makléře", je zaměřené na osvojení základních dovedností, právní základy a realitní pojmy, smluvní dokumentaci, stanovení plánů aktivit pro nábor zakázek, základní seznámení s koncepty prodeje a stanovení cílů pro první měsíce.

Pro pokročilejší makléře navazuje "školení náborových a prodejních aktivit", jehož cílem je naučit se obchodní aktivity směřující k úspěšnému náběru nemovitostí (koncepty náboru, možnosti pro získávání zakázek, koncepty náborového jednání, způsoby prezentace služeb, exkluzivní zakázky) a prodeji nemovitostí (koncepty prodeje, prodejní techniky a psychologie prodeje, administrativa související s prodejem) plus právní základy. 

A v neposlední řadě naši makléři absolvují také "právo v realitách", kde je důraz kladen na zvyšování specifických dovedností realitního makléře v oblasti práva (smlouvy v rámci realitní činnosti, listinné postupy při realitní činnosti, čemu věnovat zvýšenou pozornost, atd.).

Lektory Realitní akademie České Společnosti Realitní jsou významní realitní školitelé z celé České Republiky.

Celý systém vzdělávání slouží ke zlepšení komunikace mezi makléřem a klientem tak, aby naši zákazníci vždy dostali ten nejlepší možný servis a přístup.

Hlavním cílem je jednotné nastavení kvality poskytovaných služeb v rámci celé sítě České Společnosti Realitní.

 

Pošlete nám svůj životopis na info@csrealitni.cz nebo zavolejte na +420 800 775 775